Skip to main content

Sportovní podlahy

Převážně realizujeme sportovní povrchy v krytých prostorech, ať už se jedná o lité povrchy, parkety a dřevěné podlahy, PVC povrchy elastické podlahoviny, sportovní povrchy z přírodního linolea. Dále provádíme všechny rekonstrukce stávajících povrchů, u dřevěných a parketových je i možnost výměny původního odpruženého roštu.

Mezi naše zákazníky patří od malých domácích sportovních místností, přes školní tělocvičny, až po víceúčelové a sportovní haly, prostě všude tam, kde chtějí hýčkat sportovce.

U všech povrchů nabízíme barevné vyznačení sportovišť, lajnování a možnost umístění Vašeho loga či reklamy.

Parkety a dřevěné povrchy

Pokládají se na odpružené rošty. Dle požadavku na bodovou pružnost se volí jednoduchý nebo dvojitý rošt. Na povrch používáme klasické parketové vlysy, masivní dřevěné prkna, ale i vícevrstvé podlahové dílce, které jsou zespodu opatřeny patentovanou pružnou a odolnou konstrukcí.

Tyto povrchy jsou vhodné do školních tělocvičen, ale vyzkoušeli ho i tanečníci, nadšenci aerobiku, boxeři, hráči basketbalu, házené, gymnasté, ale i prostí sportovci.

Další typy

PVC povrchy elastické podlahoviny

Heterogenní PVC tl. od 2 do 12,5 mm sportovní podlahy pro využití od rekreačních aktivit až po výkonnostní sporty přes mimosportovní využití jako jsou plesy, divadla. U těchto povrchů se nevyžaduje podkladní odpružený rošt.

Kaučukový elastický gumový granulát Everoll může mít i nerovný povrch, je velmi odolný vhodný na exponované místa. Tento materiál je vhodný i na volnou pokládku, což umožňuje využití pro mobilní sportoviště.

Lze použít pro fittness centra, zimní stadiony a fotbalové hřiště, golfové kluby, oddechové zábavní zóny, plavecké bazény – pochozí plochy apod..

Sportovní povrchy z přírodního linolea

Sportovní povrchy z přírodního linolea tl 3,2 a 4 mm vyrobené z 98 % přírodních surovin nabízí pestrobarevné provedení a vyznačuje se vysokým bodovým zatížením s dlouhou životností. Tyto povrchy se instalují na odpružený podkladní rošt nebo na pružné elastické podložky.

Všechny tyto vlastnosti jsou důležité pro kvalitní sportovní podlahu.

Lité sportovní povrchy:

Jsou polyuretanové zpevňující stěrky aplikovány na pružný gumový granulát REGUPOL, který je přilepený k podkladu. Povrchy lze dodat v různobarevném provedení. Tento povrch je vhodný jako víceúčelový pro všechny výkonnostní kategorie.

Partneři společnosti

Člen mezinárodní obchodní sítě podlahových krytin