Skip to main content

Lité podlahy

Jsou vhodné pro občanskou, komerční i průmyslovou oblast, při realizaci nových povrchů, ale také i pro rekonstrukce podlahy a díky své pružnosti některých materiálů i pro sportovní povrchy. Lité podlahy také umíme dodat i v antistatickém provedení.

Tyto povrchy chrání podklad, což může být beton, kámen, keramická dlažba, cihla, asfalt aj. před mechanickými i povětrnostními vlivy a zároveň nám nabízí bezespárý povrch. Tyto povrchy vynikají vysokou mechanickou a chemickou odolností, snesou tepelné zatížení – 40°C až + 80°C, splňují požárně bezpečnostní řešení objektů, lze vybírat z barevné vzorkovnice, snadno se udržují a cenově jsou dostupné.

V případě požadavků lze provést antistatickou úpravu, nebo povrch upravit vsypem barevných písků, případně povrch zasypat barevnými chipsy. Povrch můžete mít v lesku až ultrmatném provedení. Standardní tloušťky jsou 2-4 mm podle předpokládaného provozu. Obvod řešíme vytaženým fabionem, natřeným páskem, popř. PVC lištou.

Typy

Po posouzení Vašeho požadavku Vám můžeme nabídnout tyto lité podlahy:

Epoxidové

Vhodné do novostaveb. Jsou tvrdé – křehčí. Síla vrstvy 2-3 mm. Povrchová úprava může být lesklá, matná, nebo zpestřena dekorativními chipsy. Vysoká chemická odolnost, snadná údržba.

Polyuretanové

Elastičtější, vhodná na staré podklady – více problematičtější. Síla vrstvy 2-3 mm. Povrchová úprava může být lesklá, matná, nebo zpestřena dekorativními chipsy. Vysoká chemická odolnost, snadná údržba.

Nátěry

Epoxidový popřípadě polyuretanový nátěr v jedné nebo více vrstvách. Barvy lze vybrat ze vzorkovnice.

Partneři společnosti

Člen mezinárodní obchodní sítě podlahových krytin