Sportovní podlahy

Převážně realizujeme sportovní povrchy v krytých prostorech, ať už se jedná o lité povrchy, parkety a dřevěné podlahy, PVC povrchy elastické podlahoviny, sportovní povrchy z přírodního linolea či sportovní koberce. Dále provádíme všechny rekonstrukce stávajících povrchů, u dřevěných a parketových je i možnost výměny původního odpruženého roštu.

Mezi naše zákazníky patří od malých domácích sportovních místností, přes školní tělocvičny, až po víceúčelové a sportovní haly, prostě všude tam, kde chtějí hýčkat sportovce.

U všech povrchů nabízíme barevné vyznačení sportovišť, lajnování a možnost umístění Vašeho loga či reklamy.

 

Lité sportovní povrchy:

Jsou polyuretanové zpevňující stěrky aplikovány na pružný gumový granulát REGUPOL, který je přilepený k podkladu. Povrchy lze dodat v různobarevném provedení. Tento povrch je vhodný jako víceúčelový pro všechny výkonnosti.

 

Parkety a dřevěné povrchy

Pokládají se na odpružené rošty. Dle požadavku na bodovou pružnost se volí jednoduchý nebo dvojitý rošt. Na povrch používáme klasické parketové vlysy, masivní dřevěné prkna, ale i vícevrstvé podlahové dílce, které jsou zespodu opatřeny patentovanou pružnou a odolnou konstrukcí. Odpruženou konstrukci lze dodat také i s vysokotlakým laminátovým povrchem.

Tyto povrchy jsou vhodné do školních tělocvičen, ale vyzkoušeli ho i tanečníci, nadšenci aerobiku, boxeři, hráči basketbalu, házené, gymnasté, ale i prostí sportovci.

 

PVC povrchy elastické podlahoviny

Heterogenní PVC sportovní podlahy pro více účelové využití v tloušťce od 2 mm do 8 mm.

Mnohobarevné provedení povrchů včetně imitace dřevěných povrchů jsou oblíbené pro snadnou údržbu, a příznivou cenu.

U elastických podlahovin používáme gumový granulát, který může mít i melírovaný povrch EVERROLL.

Tento povrch lze položit na suchý a hladký podklad dle potřeby lepit, ale je možnost jej položit i volně.

Vysoká hustota tohoto výrobku zaručuje jeho odolnost proti odření, má vysokou odolnost a je stále pružný.

Lze použít pro fittness centra, zimní stadiony a fotbalové hřiště, golfové kluby, oddechové zábavní zóny, plavecké bazény – pochozí plochy apod..

 

Sportovní povrchy z přírodního linolea

Je speciální korkové linoleum vyrobené z přírodních surovin, ale místo dřevinné moučky je použito velké množství korkové moučky, čímž je docíleno speciální charakteristiky hřejivosti na omak, zvuko-izolační schopnosti, elasticita, tlumení rázů a povrch vzdorující klouzání.

Všechny tyto vlastnosti jsou důležité pro kalitní sportovní podlahu.

 

Sportovní koberce

Tento povrch se používá v omezené míře, většinou pro gymnastiku, může se použít do privátních nebo fittcenter, ale hlavně velurový koberec vyroben ze značkových vláken se používá na kryté tenisové kurty, které lze barevně oddělit a osadit logem či reklamou.

Galerie